Dominvrt.si
Maxi King in Fantom iščeta dom.

Vanju se boste v hipu zaljubili!

S.C.
06. 03. 2014 08.56
0

V Zavetišču za male živali Brežice dva prikupna, igriva, lepo vzgojena in predvsem osamljena kužka iščeta odgovorne in ljubeče lastnike. Spoznajte ju in če vam bo kateri še posebej prirasel k srcu, nikar ne oklevajte, temveč mu ponudite topel dom. Verjemite, pes bo obogatil vaše življenje in vam bo ljubezen ter hvaležnost vračal na vsakem koraku.

Maxi King in Fantom iščeta dom.
Maxi King in Fantom iščeta dom. FOTO: Facebook
Rek, da ima pes v življenju en sam cilj, in sicer da podari svoje srce, ni iz trte izvit. Pasja ljubezen namreč ne pozna meja in le tisti, ki imate ali ste nekoč imeli doma pasjega prijatelja, veste, o čem govorimo.
Če bi želeli posvojiti katerega od simpatičnih kužkov, pokličite 051 859 359.
In ko smo že pri rekih, brez dvoma drži tudi ta, katerega avtor žal ni znan: "Kosmatincem je vseeno, če ste revni ali bogati, majhni ali veliki, mladi ali stari. Vseeno jim je, če niste pametni, popularni, dobri šaljivci, atleti ali prijetnega videza. Vašemu psu ste v vsakem primeru najboljši, najpametnejši, najbolj prijazen človek na svetu. Vi ste njegov prijatelj in zaščitnik."

Če si torej tudi vi želite pasjega prijatelja, ki bo izpopolnil vaše življenje in vam bo vedno in povsod brezpogojno vračal ljubezen, potem si ga, seveda če le imate dovolj časa in prostora, le omislite. Mnogi se sicer odločajo za nakup psa iz preverjenega legla, s čimer seveda ni nič narobe, vsak kosmatinec namreč potrebuje topel in ljubeč dom, a lahko se odločite za še bolj velikodušno potezo in posvojite kakšnega štirinožca iz zavetišča. Tokrat vam predstavljamo dva prikupna, simpatična in lepo vzgojena psa iz Zavetišča za male živali Brežice:

Maxi King je nekdanji čuvaj skladišča, ’rešenček’ društva za zaščito živali. Je veterinarsko oskrbljen, cepljen, čipiran, kastriran in ima urejen potni list. Star je okoli eno leto in je izjemno učljiv, igriv ter radoveden, žal pa mu nikoli ni nihče posvečal pozornosti in bi jo sedaj nujno potreboval. Zato išče odgovorne in aktivne lastnike, saj ima veliko energije, ki mu bodo nudili topel dom ter veliko pozornosti in ljubezni. Zaželeno je, da biva v stanovanju ali hiši z vrtom. Pri posvojitvi se podpiše tudi društvena pogodba, pri kateri se novi lastniki zavežejo, da bodo zanj lepo skrbeli in mu omogočili udobno življenje še naslednjih 15 let ali več.

Fantom je mešanček s tornjakom, star okoli šest let. Našli so ga shiranega in bolnega, a počasi se njegovo zdravstveno stanje izboljšuje. Je zelo miren in prijazen, naravnost idealen za družine z otroki. Potrebuje veliko nege, ljubezni, želi pa si predvsem topel dom in lastnike, ki se mu bodo veliko posvečali ter z njim uživali v naslednjih letih.

V istem zavetišču sta se znašla tudi Chilly in Cezar, ki pa sta na srečo že našla ljubeče lastnike. Odprite srce in vrata svojega doma za novega ljubljenčka tudi vi!

 

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.

Komentarji (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
ISSN 2630-1679 © 2024, Dominvrt.si, Vse pravice pridržane Verzija: 860