Britanka Cindy Gallop, kot pove že njen priimek, skozi življenje dobesedno galopira. Svojo poklicno pot je v devetdesetih letih prejšnjega stoletja začela kot gledališka publicistka, nato pa se na pobudo bralca, ki je bil navdušen nad njeno prepričljivostjo, podala v oglaševalske vode.
Po nekaj letih se je pridružila eni najhitreje rastočih agencij Bartle Bogle Hegarty (BBH), se sama podala čez lužo in v New Yorku osnovala podružnico, ki jo je časnik Adweek štiri leta kasneje razglasil za agencijo leta. Leta 2005 je odstopila z mesta direktorice in se posvetila lastnim projektom, ali kot sama pravi - „enemu drznemu podvigu za drugim“.
Danes je Cindy iskana svetovalka za marketing in oglaševanje ter predavateljica za obe omenjeni področji, njen moto pa je: "Si, kar počneš!"
„Ponoči se želim v svojem domu počutiti kot v šanghajskem nočnem klubu!“, o svojem drznem domu pravi v New Yorku živeča Britanka. To je bila tudi edina zahteva, ki jo je Cindy postavila Stefanu Boublilu iz agencije The Apartment, ki mu je bila zaupana naloga ureditve njenega razkošnega doma.
Kot vedno se je njena zamisel tudi tokrat uresničila. Stanovanje vse prej kot skromnih dimenzij zaznamuje črna barva, ki v celoti pokriva tla, strop, stene in večino pohištva. A do potankosti premišljena uporaba živih barv, čutnih vzorcev in materialov ter neštetih svetil poskrbi za to, da stanovanje niti malo ne izgleda temačno in dolgočasno, ampak sije v tonih skrivnostnosti, drznosti in samozavesti.
Sanje vsakega mestnega dekleta se tu izpolnijo z velikansko vitrino, raztegnjeno po vsej širini dnevnega prostora, v kateri, v osvetljenih razdelkih stoji 300 parov Cindyjinih čevljev. Poleg tega interier krasijo tudi brezštevilne knjige, spominki, nagačene živali in drugi predmeti iz zbirke lastnice, ki je več kot 30 let nastajala iz najdb na potovanjih, bolšjih trgih in garažnih razprodajah.
A Cindy pravi, da za senzualno, drzno in strastno energijo, ki kot vročina buhti iz njenega doma in „vsakega moškega, ki vstopi, po samo 20 sekundah pripravi do tega, da je za stvar“, ni zaslužna le sama, prav tako ne le drzni oblikovalec Stefan.
Posebno karmo in „dober feng shui“ ima stanovanje po njenem mnenju že vse od takrat, ko so bile na njegovem mestu slačilnice in tuši mladinske organizacije YMCA (Young Men's Christian Association), ki je postala simbol za srečevanje mladih gayevskih moških v New Yorku.
Komentarji (9)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV